Kariera

H&S STEEL sp. z o.o., polski pracodawca z wieloletnim doświadczeniem, zatrudni w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym, osobę na stanowisko Magazynier .

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa magazynu , praca biurowo –magazynowa
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Rozładunek i załadunek materiałów suwnicą z poziomu zero
  • Obsługa dokumentów magazynowych( Pz, Wz, Rw)
  • Obsługa systemu informatycznego praca za pomocą skanera
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Oczekiwania:

  • Praktyczna umiejętność obsługi suwnicy i uprawnienia UDT
  • Umiejętność obsługi dokumentów obrotu magazynowego.
  • Umiejętność obsługi poczty elektronicznej.
  • Umiejętność obsługi prostych arkuszy Excel
  • Dokładność i sumienność w pracy.
  • Chęć do podjęcia długotrwałej współpracy.
Kandydatom oferujemy:

  • Stabilną ,interesującą pracę , w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
  • Umowę o pracę z indywidualnym systemem premiowym .
  • Znaczący wpływ na rozwój firmy oraz możliwość rozwoju osobistego ( Szkolenia , Uprawnienia)

Aplikacje zawierającą, proszę wysłać mailem, lub złożyć osobiście w Zakładzie produkcyjnym Machnacz 81; 87-880 Brześć Kujawski teren Brzeskiej Strefy Gospodarczej.

H&S STEEL sp. z o.o., polski pracodawca z wieloletnim doświadczeniem, zatrudni w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym, osobę na stanowisko operator maszyn produkcyjnych .

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe , mile widziane techniczne kierunkowe
  • Chęci do pracy w systemie 2 zmianowym.
  • Skrupulatność i dokładność.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania..
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, a także wykrywanie, zgłaszanie lub naprawa usterek.

  • wykonywanie ręcznych, precyzyjnych operacji mechanicznych i ślusarskich,
  • obróbka detali, ręczna i z wykorzystaniem maszyn,
  • montaż, uruchamianie oraz testowanie podzespołów i urządzeń,
  • naprawa i przygotowywanie osprzętu oraz narzędzi produkcyjnych,
  • udział w przeglądach prewencyjnych urządzeń,
  • prace warsztatowe,
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  •  doświadczenie na ww. stanowisku lub podobnym
Kwalifikacje:

  • umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • wiedza z zakresu nauk technicznych,
  • zdolności techniczne,
  • sumienność, dokładność, samodzielność,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę..
  • Terminowe regulowane wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy.
  • Rozwój osobisty w szeregach firmy.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.,

Zobacz też